KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8805087

nr 880 5087

Etsning

Oidentifierad Konstnär Beethoven, signerad, 46/99, 44x50

Utrop:

300 kr

Såld:

600 kr

måndag 10 mars 2014
kl 18:59:51